Home

Tragično Formiranje Prednost cyklistický závod dostál 2019 komedija Perforirati komplement

Vingegaardovi v poslední etapě unikl o sekundu triumf - Sport.cz

Spurtérskou etapu vyhrál Philipsen, Vingegaard udržel náskok |  ČeskéNoviny.cz
Spurtérskou etapu vyhrál Philipsen, Vingegaard udržel náskok | ČeskéNoviny.cz

Vacek vybojoval na MS cyklistů historické stříbro, o titul přišel až ve  finiši - Aktuálně.cz
Vacek vybojoval na MS cyklistů historické stříbro, o titul přišel až ve finiši - Aktuálně.cz

Český Svaz Cyklistiky | Závod míru U23 bude přehlídkou nadějí, pojedou i  Mathias Vacek a Pavel Bittner
Český Svaz Cyklistiky | Závod míru U23 bude přehlídkou nadějí, pojedou i Mathias Vacek a Pavel Bittner

Peloton závodu Kolem Švýcarska prořídl po nákaze covidem, odstoupil Yates a  několik dalších cyklistů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Peloton závodu Kolem Švýcarska prořídl po nákaze covidem, odstoupil Yates a několik dalších cyklistů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Matyáš Kopecký zlatý na silničním šampionátu - Cyklokros.cz - Cyklokros.cz

Impey se po druhé etapě dostal do čela Czech Cycling Tour – ČT sport –  Česká televize
Impey se po druhé etapě dostal do čela Czech Cycling Tour – ČT sport – Česká televize

Vánoce českých cyklistů: Štědrý den v Andoře nebo belgický hotel | We Love  Cycling - Česká republika
Vánoce českých cyklistů: Štědrý den v Andoře nebo belgický hotel | We Love Cycling - Česká republika

Závod Okolo Slovenska - svátek každého milovníka cyklistiky • holokolo.cz

Kulhavý popáté ovládl domácí závod Bike Čeladná.

Český Svaz Cyklistiky | Závod Míru Nejmladších v Jevíčku s účastí 15 zemí

Dálkový cyklista Daniel Polman vyhrál extrémní závod napříč evropským  kontinentem. Trasu dlouhou 7400 kilometrů zvládl ujet za 24 dnů - Ruik
Dálkový cyklista Daniel Polman vyhrál extrémní závod napříč evropským kontinentem. Trasu dlouhou 7400 kilometrů zvládl ujet za 24 dnů - Ruik

Elkov Kasper jede do Arden ještě bez Kukrleho | RoadCycling.cz - silniční  cyklistika na webu
Elkov Kasper jede do Arden ještě bez Kukrleho | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu

Vacek skončil třetí v Závodu míru. Bittner byl ve finálové etapě druhý -  iDNES.cz
Vacek skončil třetí v Závodu míru. Bittner byl ve finálové etapě druhý - iDNES.cz

Cyklistika Amstel Gold Race 2022 live ▷ výsledky ☑️ trasa | BetArena.cz

Není kolo jako kolo. Víte, z jakých cyklistických závodů máme olympijské  medaile? | Český olympijský tým
Není kolo jako kolo. Víte, z jakých cyklistických závodů máme olympijské medaile? | Český olympijský tým

V obci Střeň se opět naváže na velkolepou tradici cyklistických závodů |  RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
V obci Střeň se opět naváže na velkolepou tradici cyklistických závodů | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu

Amatéři také touží po vítězství: o cyklistech, kteří chtějí víc než jen se  projet | Hospodářské noviny (HN.cz)
Amatéři také touží po vítězství: o cyklistech, kteří chtějí víc než jen se projet | Hospodářské noviny (HN.cz)

Cyklistika online: Tour de France, Giro d'Italia, Vuelta 2022

Hirt se dočkal po letech etapového vítězství a vede závod Kolem Ománu |  ČeskéNoviny.cz
Hirt se dočkal po letech etapového vítězství a vede závod Kolem Ománu | ČeskéNoviny.cz

Tour de Zeleňák 2020 | Kolokram.cz

Valachy duatlon ve Velkých Karlovicích přináší novinku: rodinné štafety |  Region Valašsko
Valachy duatlon ve Velkých Karlovicích přináší novinku: rodinné štafety | Region Valašsko

Aleš Zavoral a jeho kolo - Rozhovor o výbavě závodníka

Pouštní závod pokračuje, čeští jezdci byli ve čtvrté etapě v top 10 |  iSport.cz